O nás – Advokátní kancelář Mgr. Daniela Miliće

pravnik_s_mobilem

Advokát Daniel Milić z Havlíčkova Brodu vám pomáhá od roku 2008

V roce 2008 jsme vyhráli první právní spor, a také se datuje založení advokátní kanceláře Milić v Havlíčkově Brodě. Díky zkušenostem a progresivnímu přístupu, šetříme váš drahocenný čas, který můžete věnovat jiným, příjemnějším aktivitám. Tým odborníků, advokáta Daniela Miliće, se postará o komplexní řešení právnických služeb. Prioritu dáváme výsledku. U většiny právních případů vymůžeme finanční plnění. Upřednostňujeme dohodu stran před soudním řešením problému.

slovensko

Právní zastoupení i na Slovensku

Rozšířili jsme své působení i za hranice. Od roku 2011 nabízíme právní služby i na Slovensku. Nejčastěji řešeným problémem je vymáhání pohledávek. Také se na nás často obracíte s prosbou o radu z oblasti firemního poradenství.

Stovky úspěšně ukončených právních sporů

Advokát Daniel Milić právně zastupuje významné regionální společnosti (z různorodých odvětví), společenství vlastníků jednotek, bytová družstva. Poskytujeme také právní poradenství a zastoupení fyzických osob mimo oblast obchodu, ať už se jedná o rozvody, následné vyrovnání majetkových poměrů, určení výchovného prostředí pro vaše děti, anebo například řešení vašich dluhů. Na rozdíl od formálnosti právního odvětví k vám přistupujeme zcela individuálně a s lidským přístupem. Díky lokalitě kraje Vysočina velké množství našich klientů podniká v oblasti zemědělství. Jsou jimi především zemědělci. Úzce spolupracujeme s realitní kanceláří, takže jsme schopni vám zprostředkovat nákup pozemků, převod nemovitosti, vyřešení spoluvlastnických podílů, pronajmutí pozemků zemědělcům a v neposlední řadě správu nemovitostí.

Advokátní kancelář v novém

Díky zvyšujícímu se počtu klientů a rozšíření právnického týmu jsme se na jaře 2014 přestěhovali do nového. Krásné prostory advokátní kanceláře vytváří uvolněnou atmosféru, kde společně probereme váš problém a nalezneme řešení. Nově sídlíme V samotném centru města Havlíčkův Brod konkrétně v Horní ulici. Zavolejte do advokátní kanceláře.

02